نشریه تعلیم و تربیت استثنایی (دارای مجوز از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم)- اخبار
در خصوص ویرایش مشخصات کاربری کاربران

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1394/11/19 | 

قابل توجه تمامی کاربران این سامانه :‌

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص الزامی شدن ثبت شماره ملی افراد بر روی این سامانه، هرچه سریع تر نسبت به تکمیل اطلاعات شخصی خود خصوصا شماره ملی بر روی سامانه اقدام کنید. پس از ورود با نام کاربری و رمز عبور، از بخش مشخصات کاربری، ویرایش مشخصات کاربری، نسبت به تکمیل تمام موارد ستاره دار اقدام کنید. خواهشمند است فقط به روش گفته شده اطلاعات را اصلاح کنید و از ارسال آن به صورت پیام یا ثبت نام مجدد خودداری کنید زیرا در سامانه ثبت نخواهد شد. به اطلاع می رساند برای کاربران فاقد شماره ملی، فرم ارسال مقاله برای این کاربران مسدود شده است.  برای اطمینان از درج شماره ملی کافیست به بخش ویرایش مشخصات کاربری مراجعه کنید. در صورتی که هر کدام از موارد ستاره دار ثبت نشده باشد می توانید آن ها را ملاحظه و تکمیل کنید. خواهشمند است از ارسال سوالاتی که پاسخ بدیهی و مشخص دارند خودداری کنید.

* افرادی که به جای ویرایش پروفایل قبلی خود اقدام به ثبت نام مجدد کنند تا چند روز آینده دسترسی به پرونده مقالات قبلی خود را از دست خواهند داد و مقالات در دست بررسی یا پذیرفته شده شان از گردش کار خارج خواهد شد. بدیهی است در این صورت دفتر نشریه هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهد داشت.

* کسانی که طی چند روز گذشته اقدام به درج شماره ملی کرده اند نیازی به انجام ویرایش مجدد ندارند. 

*  مشکل درج صفرهای شماره ملی نیز مرتفع گردیده است و می توانید شماره ملی صحیح خود را ثبت نمایید. 

* خواهشمند است به تاریخ درج مطلب توجه داشته باشید.


   علیرغم اینکه این اطلاعیه در تاریخ ۹ دی منتشر شده است فقط ۲۵۰ نفر از کاربران شماره ملی خود را درج کرده اند. برای آخرین بار از تمامی کاربرانی که نسبت به تکمیل اطلاعات شخصی خود اقدام نکرده اند درخواست می شود هر چه سریع تر اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنند. مجددا تاکید می گردد از ثبت نام دوباره خودداری کنید. از این به بعد در صورت برخورد با کاربرانی که دو یا چند بار ثبت نام کرده اند تمامی ثبت نام ها لغو و مقالات در حال بررسی آن ها از گردش کار خارج خواهد شد.


تا تاریخ 19 بهمن  فقط 336 نفر از 917 کاربر این سامانه ، شماره ملی خود را درج کرده اند. علیرغم اطلاع رسانی های مکرر، تعداد کثیری از کاربران نسبت به تکمیل اطلاعات شخصی خود اقدام نکرده اند. لذا درخواست می شود برای جلوگیری از اشکال در دسترسی به پروفایل خود ، هر چه سریع تر اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنند. مجددا تاکید می گردد از ثبت نام دوباره خودداری کنید. بدیهی است دفتر نشریه در خصوص حذف دسترسی کاربران فاقد شماره ملی پاسخگو نخواهد بود.
نشانی مطلب در وبگاه نشریه تعلیم و تربیت استثنایی (دارای مجوز از کمیسیون بررسی نشریات علمی وزارت علوم):
http://exceptionaleducation.ir/find.php?item=1.43.25.fa
برگشت به اصل مطلب